MÖBLER / Skåp & hyllor / Etagehylla 10941244
nr 1094 1244
Etagehylla
Sent 1800-tal, längd: 62 cm, djup: 29 cm, höjd: 104 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 mars 2017
kl 18:23:07
450 kr